Září 2016

Tučňákova důvěra 14. kapitola

3. září 2016 v 10:00 | Annabelle |  Tučňáková důvěra


Máme tu kapitolu číslo 14 a Jeroma v plné kráse. Přeji příjemné počtení a zároveň přeji úspěšný školní rok 2016/2017. :)

Nevím, jak teď budu přidávám povídky, vlastně asi jenom tuhle jednu, u ostatních nemám ani čárku. Možná čekejte někdy jednorázovku (v mém případě vícerázovku), ale nic neslibuju. Od 5. září mě čeká praxe, v řijnu opět škola, pak to uteče a bakalářka (jestli ji dopíšu :D) a státnice.

Zatím vás nalákám na svůj druhý blog, kde se teď budou objevovat články o Aliexpressu, jestli máte zájem, mrkněte.

Omlouvám se za chyby. Tablet mi neopraví všechno.

Staré povídky

2. září 2016 v 22:22 | Annabelle |  Ostatní
Projížděla jsem staré články a viděla jsem v komentářích dotazy na nějaké moje staré povídky. Třeba na Elena and Vampires, která na blogu někde je, ale nedala jsem ji do rozcestníku. Viděla jsem i komentáře u povidky Otrokyně krále Temnoty, na blogu mi chybí asi 2 kapitoly povídky, která je sice nedokončená, ale třeba máte o ty kapitoly zájem. :) Nebudu je přidávat sem, protože už je to minulost, ale jsou na mém starém profilu na Ourstories. Proto do menu s odkazy hodím odkaz i tam. Najdete tam opravdu mé začátky a povídky, které nejsou ani na blogu.

Pokud máte zájem, podívejte se tam, ale bohužel já už tam nechodím. Nezanechávejte pod články žádný komentář, protože ho neuvidím. :) Pokud ale budete mít potřebu je komentovat, klidně napište komentář sem na blog, tady ho zaregistruji spíše. Děkuji.