Únor 2014

Společná mise: 1 část - 007/Q

27. února 2014 v 21:43 | Annabelle |  JEDNORÁZOVÉ POVÍDKY
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSeo1cDgcadNhErLvJAMo6AeAIT9e3f--WnC3hl5xoWtoGDQLsWeg
Můj oblíbený pár 007/Q se vrací! :-) Po dlouhé době jsem se vrhla do dopsání už dlouho rozepsané povídky.

V Londýně se objeví nebezpečný výrobce bomb a na 007 je, aby do dopadl dříve, než někomu ublíží. Jak ale do toho všeho zapadá Q? Víc vám nepovím, nechte se překvapit. :-)

Za každý komentář a hodnocení budu velmi ráda, pak poznám, jestli má cenu psát pokračování. Zatím to vidím tak na 2 až 3 části .

Druhá šance pro Boha - 1. kapitola: Budeme hlasovat

27. února 2014 v 14:00 | Annabelle |  Druhá šance pro Boha - fanfic


První kapitola povídky o Lokim.

Belle ví, že si každý zaslouží druhou šanci a rozhodne se o tom přesvědčit i celý natvrdlý tým Avengerů.

Za každý komentář budu nesmírně ráda.

Druhá šance pro Boha - Prolog

26. února 2014 v 23:16 | Annabelle |  Druhá šance pro Boha - fanfic


Krátký prolog k mojí nové povídce, která bude z prostředí Avengers a jejími hlavními postavami budou mutantka Belle a můj oblíbenec Loki. Je to opravdu krátké. Snad se bude líbit.


Loki a Sherlock - sbírka

26. února 2014 v 20:53 | Annabelle |  Sbírky
Chci se vám pochlubit se svou sbírkou mých lásek. :-D

Český trh je opravdu na prd a s Lokim nebo Sherlockem tu seženete minimum a v zahraničí se mi moc nakupovat nechce, zejména kvůli platbě předem. Proto si musím většinu věcí navrhnout a nechat vytisknout. Tady máte moje výtvory, doufám, že se budou líbit :-) Podělte se o svůj názor :-)

Fotky jsou z Instagramu.

Omluva

9. února 2014 v 11:09 | Annabelle |  Ostatní
Moc se omlouvám, že se teď blogu vůbec nevěnuji. Má nepřítomnost a neaktivita se dá shrnout do jednoho prostého slova MATURUJU! :-) Zbývá mi pouhých 9 týdnů do dalšího vysvědčení a pak to začíná. Teď jsem sice měla vyznamenání, ale do druhého "pololetí" s tím nějak nepočítám, i když by se mi to líbilo, protože když máte ve druhém pololetí vyznamenání, naše škola vám dá finanční dar a mě by se to zoufale hodilo :-D.

14. 2. máme maturitní ples, takže další starosti navíc, ach jo, navíc jsem včera byla na srovnávacích zkouškách od Scia, podle nich mě pak budou přijímat na vysoké školy, takže vidíte, co je náplní mých dní.

Už mi z toho všeho začíná slušně hrabat, potřebovala bych si s někým popovídat třeba o Sherlockovi nebo o Avengers, protože pro lidi v mém okolí jsou tyto filmy tabu a nikdo nechápe, proč miluju Sherlocka nebo Lokiho :-D. Nenajde se tady někdo od Loun se stejnou posedlostí? Pokecáme :-)

Do oblíbených stránek dám odkaz na svůj Instagram, tak jestli máte svůj, tak si mě followněte :-) Instagram je snad jediné, co stíhám :-).