Březen 2011

Velké díky

28. března 2011 v 17:50 | m@jusk@ |  Ostatní
Moje velké díky patří Knížnímu klubu za poskytnutí reading copies knížek:

Garciová Kami, Stohlová Margaret: Kronika zaklínačů 1 - Nádherné bytosti

Andrea R. Cremerová: Smečka 1 - Smečka

Catherine Fisherová: Inkarceron

Vážně moc děkuju, knížky jsou užasné. Teď se chystám na Inkarceron a moc se těším, až si udělám trošku času a přečtu si ho.

Knižní klub je opravdu nejlepší, že se zapojil do programu Reading copies, tohle v ČR chybělo. Já která utratím měsíčně tři tísíce za knížky tohle vážně uvítám.

Takže ještě jednou moc děkuju.

Kami Garcia, Margaret Stohl- Kronika prokletých zaklínačů- Nádherné bytosti- recenze

26. března 2011 v 11:22 | m@jusk@
Takže další recenze je tu. je to recenze na knihu Nádherné bytosti. doufám, že se vám bude líbit. Tak co? Koupíte si knížku? Klik na celý článek.

Smečka- Andrea Cremerová- recenze

22. března 2011 v 18:00 | m@jusk@
Tak včera mi Smečka přišla, včera jsem ji přečetla a dnes tu máte recenzi. Knížka se opravdu dobře četla, je plná napětí a rozhodování, které může změnit celý život. Recenzi jsem psala asi 45 minut. Doufám, že se vám bude líbit a napíšete mi svůj názor a to jestli si knížku koupíte. Tak klik na celý článek a dejte se do čtení :-)

Anketa- Která povídka se vám líbí nejvíc?

15. března 2011 v 10:02 | m@jusk@
Hlasujte o nej povídku na mém blogu. Klikněte na celý článek a odpovězte na anketu. Podle oblíbenosti jednotlivých povídek, budou přibývat kapitoly.

Elena and Vampires 5. kapitola

15. března 2011 v 9:45 | m@jusk@ |  Elena and Vampires
Copak je možné, aby tu byl Stefan a Damon ne? No, není a tak Elena poznává Stefanova úžnasného bratra. Jak setkání probíhalo?
Klik na celý článek.

Otrokyně krále Temnoty 6. kapitola

13. března 2011 v 10:57 | m@jusk@ |  Otrokyně krále Temnoty
Další kapitolka je po dlouhé době tu. Marion se dozvídá o věštbě, která mluví o království Slunce a Temnoty a také o osudu krále. Klik na celý článek.

Můj knižní blog

12. března 2011 v 10:25 | Annabelle |  Knihy
Takže už jsem psala, že jsem si založila nový blog o knihách a recenzích a tady je adresa kniznirecenze.blog.cz Sice tam ještě moc věcí nemám a recenze teprve píšu, ale klidně se podívejte.

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 12. kapitola

7. března 2011 v 16:46 | m@jusk@ |  Selena- dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne
Vrátila jsem se do jídelny. Vše už probíhalo v pořádku. Godrik nevyváděl blbosti a Michael, Lucian a můj otec probírali nějaké detaily ohledně svatby. Erika to vůbec nevnímala, jenom se dívala na Godrika, můj bože, ta má ale vkus. Skoro celé odpoledne jsem se nudila. Seděla jsem s ostatními v jídelně a uždibovala jsem sušenky. Přemýšlela jsem, jak to večer bude probíhat. Otec oznámí uzavření míru a naši svatbu s Michaelem, a pak si s Michaelem zatančíme a je to. Zítra to bude horší, zítra nikdo nebude koukat, jak spolu tančíme, ale budou pozorovat jestli vyslovíme to slovíčko, které změní našim rasám životy, to prosté slovíčko o třech písmenech, to "Ano". Nejhorší na tom bylo, že já stále ještě nevím, jestli to dokážu. Vzdát se svobody, mého svobodného nezávazného života, ach, to je tak těžké. Už žádné zabíjení vlkodlaků, už žádné ponocování po barech, už žádná svoboda. Jestli pak tohle vadí i Michaelovi? Myslím si, že ne, ten je rád, že je války konec. Obdivuji ho.

"Seleno?" Vytrhl mě z přemýšlení otcův hlas.

"Ano tati?"

"Máš na dnes večer šaty? Viděl jsem, že sis koupila svatební, ale neviděl jsem šaty na dnes večer."

"Klid tati, Erika se o vše postará. Viď, Eriko?" řekla jsem a otočila jsem se na Eriku. Nevnímala mě. Šťouchla jsem ji.

"Co?" zeptala se Erika a stále měla plnou hlavu myšlenek na Godrika.

"Že máš na dnešek pro mě šaty viď?"

"Oh ano, mám a jsou nádherné."

"Vidíš tati, Erika se o to postarala. Na ni je spoleh, i když možná teď… hm, ale nic."

"Měli bychom jet, Michaeli," řekl Lucian.

"Ano, pojedem, musím se na večer připravit," řekl Michael a usmál se na mě.

"Nebude vám vadit, když tu zůstanu? Budu pomáhat," řekl Godrik a usmál se na Eriku.

"No mě to vadit nebude, naopak, ale Seleně by to mohlo vadit," řekl Lucian.

Ano, hodně vadit. Jen ať jede s nimi. Už jsem chtěla nesouhlasit, ale když jsem uviděla Eričiny psí oči, nezbývalo mi, než tu Godrika nechat.

"Jen ať tu zůstane," řekla jsem a Erika se na mě usmála.

Takovou jsem ji ještě nikdy neviděla, tak tohle s lidmi dělá láska, no tedy jestli se tomu mezi Erikou a Godrikem dá říkat láska, spíš hodně velká fyzická přitažlivost.

"Tak dobře, ale jestli bude dělat problémy tak…"

"Já vím, mám mu zakroutit krkem," řekla jsem a usmála jsem se. Krásné pomyšlení. Moje ruce pevně svírají Godrikův krk a stisk stále sílí a sílí, hm, nádhera.

"Fajn, tak pojedem," řekl Michael a zvedl se ze židle.

"Ano synu, musíš se oholit, nagelovat vlasy a elegantně se obléknout. Nedělej nám ostudu."

Chudák Michael. Lucian asi také rád rozkazuje. To už mají otcové v povaze. Co já jsem si vyslechla kázání ohledně mého výstřihu, nebo těsných džínů.

"Jistě tati. Tak ahoj," řekl Michael a políbil mě. Jenom lehké políbení na tvář, ale mě se začaly klepat kolena, díky bohu, že jsem seděla.

"Ahoj," řekla jsem a usmála se.

"Tak večer se uvidíme, zatím neshledanou," řekl Lucian a v dopravodu mého otce opustili jídelnu.

"Tak, aby bylo jasno. Vy dva nebudete ani chvíli spolu sami, takže, Eriko, ty do mého pokoje a ty, Godriku, šup pomáhat Nie do sálu. A nechci slyšet nadávky, pláč, nebo hysterické vřískání. Jdeme!" řekla jsem, chytla jsem Eriku za ruku a táhla jsem ji do mého pokoje.