Září 2010


Otrokyně krále Temnoty 1. kapitola

16. září 2010 v 19:00 | m@jusk@ |  Otrokyně krále Temnoty

Princezna Marion je v tíživé situaci. Její království je ohrožováno králem Temnoty. Marion na království velmi záleží a proto se rozhodne jet do království Temnoty a přemlouvat krále. Bude král tak zlý, jak se povídá? Prosím o váš názor.

Selena - dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne - 10. kapitola

15. září 2010 v 17:57 | m@jusk@ |  Selena- dcera krále upírů a žena vlkodlaka? To tedy ne
Chytla jsem Godrika pod krkem a začala jsem vrčet. Všichni na nás zírali.

"Seleno, co to děláš?!" zakřičel otec.

"Co to dělám? Pokouším se zabít jednoho idoita," řekla jsem a zasílila jsem stisk na Godrikově krku. Godrik se nebránil. Nemohl. Jsem dcera krále upírů a kdyby mě před mým otcem napadl, bylo by jasné, že žádný mír nebude.

"Sakra Seleno, pust ho. Co ti udělal?" zeptal se otec.

"Co mi udělal? Michaeli, napij se mé kávy."

Michael se na mě nechápavě podíval, ale nakonec se napil. Ihned vyprskl.

"Sakra Godriku! Co do toho kafe dal? Je to hnus."

Pustila jsem Godrika, aby mohl odpovědět, ale nespouštěla jsem ho z očí.

"Já... omlouvám se, byla to sranda. Dal sem tam všemožný koření. Omlouvám se, vážně." Bože můj, to je ale idiot.

"Godriku, tak tohle si opravdu přehnal. Dnes se můj syn zasnubuje, nechci si kazit den, ale zítra pro tebe vymyslím trest a počítej s tím, že bude tvrdý," řekl Lucian.

Ušklíbla jsem se. Takže chudáček Godríček dostane trest. Doufám, že hodně moc tvdý trest. Třicet ran bičem by mohlo stačit, nebo radši padesát.

"Dobře pane," řekl Godrik sklesle.

Vrátila jsem se na své místo vedle Michaela. Stejně nechápu tu Godrikovu troufalost. Dělá mi naschvály před Lucianem a dokonce i před mým otcem. Asi se trestu nebojí, nebo využije každé příležitosti, aby mi něco provedl a myslím si, že takových příležitostí bude v budoucnu hodně, takže budu muset být stále napozoru.

"Godriku to si vážně přehnal," vykřikl Michael.

Cha cha dobře ti tak Godrouši!

"Michaeli, nech to být, já si to s ním vyřídím. Potom," řekl Lucian.

Godrik vypadal, že se každou chvíli rozbrečí. Tohle je vážně dobrý den. Godrika jsem nikdy takhle zkroušeného neviděla, ani když jsem mu tenkrát zarazila železnou tyč do břicha.

"Tak, nenechme si tímto incidentem kazit celý den a pokračujme v přípravách na oslavu," řekl můj otec. To je celý on. Incident? Chtěla bych vidět jeho, kdyby mu někdo do krve dal pepř, nebo něco.

"Ano, měli by jsme se vrátit k oslavám. Moc se za Godrika omlouvám, je to problémový lykan," řekl Lucian.

Problémový lykan? Godrik není problémový, prostě mě rád provokuje. Kdyby mě neprovokoval, tak by byl docela fajn, ale jenom docela. A navíc, Erika po něm šílí, což se jí vážně divím. No co, vztahy mezi vlkodlaky a upíry jsou, jak koukám v módě. Vážně divný modní trend.

Michael stále Godrika propaloval pohledem. Chytla jsem Michaela za ruku.

"To je v pořádku," zašeptala jsem.

"Ne, není, ten idiot všechno zkazí. Je dobře, že z toho tvůj otec neudělal skandál. Bylo by po míru," odpověděl mi šeptem Michael.

Po míru? Takže jemu jde jenom o mír? Godrik mi udělá tohle a jemu jde jenom o mír. Cítí vůbec Michael ke mě něco? Ano, cítí, nebo ne? Panebože jsem tak zmatená. Věděla jsem, že Michaelovi šlo jenom o mír, tedy ze začátku mu šlo jenom o mír, ale teď? Přece řekl, že ke mě něco cítí, nebo ne? Mám na Michaela spoustu otázek a doufám, že mi na ně dá opověď. Takhle zmatená jsem ještě snad nikdy ve své dlouhém životě nebyla.

Dortík

11. září 2010 v 11:07 | m@jusk@
Můj narozeninový dortík.


dortík