Květen 2007

o filmu

23. května 2007 v 16:29 | mája
Film spočívá v tom. Zlodějíčka Callvina Simse propouští z vězení,ačkoli je malého vzrůstu je ve své oboru kvalita.Přijíždí pro něj poněkud přitroublí ¨¨parťák¨¨ Persy.Persy dostal nabídku od svého ¨¨přítele¨¨(mafiána) ukrást diamant.Loupěř se povede ale Persyho s Callvinem pronásledují.Oba utečou do samoobsluhy a Callvin schává diamant do tašky Derilovi a jeho ženě kteří se právě hádají Deril chce dítě, ale jeho žena ne.Persy s Callvinem pronásledují pár až domů.Nevědí co mají dělat.Až Persyho napadne nápad,že Callvina převléknou za dítě.Víc vám neřeknu.......doporučuju stojí to za to :).

Fergie

19. května 2007 v 11:07 | Emo girl
místo narození:Kalifornie
datum narození:27.3.1975
celé jméno: Stacy Ann Ferguston

Fergie má mladší sestru Dannu Karrieren.Obě jsou si velmi podobné.Fergie dostala svou první hereckou příležitost jako moderátoka ve funny pořadu¨¨The Charlie Brown and Snoopy show¨Poté dostala několik nabídek na moderování různý pořadů ale i na reklamy.


V roce 1986 hrála v hororové komedii ¨¨Monster in Clothes¨¨ Poté působila v New Yorkských seriálech.


V roce 1989 se vzdala světu kamera vrátila se zpět do normálního života teenegera.Hudba byla pořád její vášní a proto s holkama založila skupinu Wild Orchid. Vroce2003 se skupina rozpadla a to kvůli depresím.Fergie musela dokonce podstoupit terapie. O rok později potkala Willa z skupiny Blach eyed peas. Fergie se stala officialně členkou Black eyed peas.

Avril Lavigne

18. května 2007 v 19:16 | mája
Ahoj co říkáte líbí se vám Avril Lavigne tady něco o ní máte:


datum narození:27.9.1984
místo narození:Napanee.Ontairo:Canada

Avril má mladší sestu a staršího bratra.Se zpvěvem začala již ve 2 letech v místním kostelním
sboru.V tomto oboru zpívala do svých deseti let.Krátce poté,dýki svému nadaní vyhrála hlavní
cenu v soutěži místní.Touto cenou byla cesta do Ottawy,kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shaniou Twain.Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru.Brzy poté nahrálana videokazetu svéhudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem.Naštěstí si ji všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A Reid.Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku?kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku kalsického formátu.
Ona však chtěla být jiná,chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní,než zpíváním.Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží v Los Angeles.Zde se spojila s vydavatelstvým Nettwerk Managenementem a producentem/skladatelem Cliffem Maggnesem.To ji nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril psala sama.


Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal velkým hitem.Avril nyní zpívá se svou kapelou.